mojeauto.pl > porady > Aktualności > Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

To było do przewidzenia. Ledwo Kodiaq pojawił się na polskich drogach, a zapotrzebowanie na ten model przewyższa możliwości produkcyjne czeskiego producenta. W samej przedsprzedaży zebrano ponad tysiąc zamówień na nowego SUV-a.

Skoda Kodiaq - ponad tysiąc zamówień!

Nowy model Skody cieszy się wielkim zaufaniem klientów. Większość z nich zdecydowała się na zakup egzemplarza nie mając nawet bezpośredniego kontaktu z samochodem. Dlatego można się spodziewać, że nowy SUV będzie kolejnym bestsellerem czeskiego producenta na polskim rynku.

"Kodiaq nie mógł zaliczyć lepszego debiutu na polskim rynku. Ponad tysiąc zamówień w przedsprzedaży, gdy tylko nieliczni Klienci mieli szansę zobaczyć samochód na własne oczy, to spektakularny sukces w skali całego polskiego rynku motoryzacyjnego. To najlepszy dowód na to, jak duże było zapotrzebowanie w naszym kraju na samochód ŠKODY tego typu." – mówi Dariusz Brodnicki, Dyrektor Sprzedaży marki ŠKODA w Polsce.

Skoda zakończyła miniony rok w Polsce wynikiem ponad 52 tysięcy dostarczonych samochodów, co już po raz ósmy dało jej pozycję lidera polskiego rynku. Debiut modelu, który już teraz notuje tak rewelacyjne przyjęcie, ma duże szanse jeszcze wzmocnić pozycję marki.

Model Kodiaq to pierwszy w historii marki duży SUV z wieloma bezprecedensowymi innowacjami. Przy długości 4,7 metra mieści w kabinie do siedmiu pasażerów lub jeden z największych w segmencie bagażników. Nowy, jeszcze silniej odwołujący się do emocji design oraz innowacyjne mobilne usługi online wprowadzają czeską markę w nową erę, ale Kodiaq zachowuje przy tym wszystkie te zalety, które już od wielu lat pozwalają samochodom tej marki odnosić sukces w Polsce: doskonałą relację ceny do jakości oraz większą przestronność i funkcjonalność, niż w przypadku samochodów konkurencji.

Tematy w artykule: Skoda Skoda Kodiaq

Podobne wiadomości:

Bezpieczna podróż ze zwierzętami

Bezpieczna podróż ze zwierzętami

Bezpieczna jazda 2017-05-29

Bezpieczny samochód służbowy

Bezpieczny samochód służbowy

Bezpieczna jazda 2017-02-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
Droga S19 - ruszają pierwsze prace
GDDKiA poinformowała w środę o dużym zainteresowaniu biur projektowych odcinkiem Via Carpatia pomiędzy Lublinem a Lubartowem. Aż 11 firm stanęło jest zainteresowanych opracowaniem koncepcji programowej 24-kilometrowego fragmentu trasy S19.