mojeauto.pl > porady > Bezpieczna jazda > Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Na rynku fotelików samochodowych znajdziemy mnóstwo propozycji. W gąszczu ofert można się łatwo pogubić. Zobacz, czym kierować się przy wyborze fotelika samochodowego dla dziecka.

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Na co zwracać uwagę podczas kupna fotelika samochodowego? Czy ważna jest marka, czy może sugerować się ceną? Zawsze chcemy dać naszemu dziecku to, co najlepsze. Bezpieczeństwo jest więc dla nas priorytetem. Ale czy kwestie bezpieczeństwa to jedyna rzecz, na którą powinniśmy patrzeć przy kupnie fotelika? Zobacz, co radzi nasz ekspert.

 

 

Komentuj:

~Ziolo 2016-01-30

Tak, nie ma z tym najmniejszego problemu. Raz mi się zdarzyło, generalnie nasze dziecko jest grzeczne, ale wiadomo czasami coś się ubrudzi, ale problem praktycznie nie istnieje, bo można to szybko wyczyścić. Fotelik posiada 4 pozycyjną regulację kąta pochylenia co pozwala dziecku na komfortową podróż nawet jak śpi.

~Patryk 2015-12-30

próbowałeś go czyścić można np. spokojnie zdjąć i wyprać tkaninę? bo fotelik znajomego nie mógł i raz dwa wyglądał jak śmieć

~Ziolo 2015-12-29

No to spokojnie się zmieścisz w tej cenie nasz fotelik kosztował 580 zł dużym atutem jest to że poza bazą masz stopę, która stabilizuje położenie fotelika, możesz wozić dziecko tyłem i jak podrośnie przodem do kierunku jazdy.

~Patryk 2015-12-28

do 1000 zł koniecznie isofix

~Ziolo 2015-12-01

Do jakiej kwoty? My używamy babysafe westie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.