mojeauto.pl > porady > Aktualności > Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!

Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!

W tym roku po raz 25. oddajecie swoje głosy na ulubione samochody, a my jak co roku jednej osobie wręczymy nagrodę główną – nowe Subaru XV!

Plebiscyt Best Cars 2018 – zagłosuj!

Zasady plebiscytu Best Cars są bardzo proste i od lat takie same – plebiscyt jest rozgrywany na takich samych warunkach w 10 krajach Europy, a także w Chinach, Brazylii i Meksyku. Pogrupowaliśmy wszystkie dostępne w Europie samochody na 11 klas – w zależności od segmentu do jakiego należą i ich wielkości.

Best Cars 2018 obejmuje 385 samochodów, a Waszym zadaniem jest wytypowanie w każdej z nich jednego, najlepszego modelu. Wyniki ogłosimy w magazynie „auto motor i sport” za kilka miesięcy, a w tym czasie wśród wszystkich nadesłanych głosów wylosujemy osobę, która otrzyma od nad nagrodę główną.

Nagrodą jak co roku jest samochód, do którego kluczyki na salonie samochodowym w Poznaniu wręczy jednemu z czytelników redaktor naczelny magazynu „auto motor i sport”.

W tym roku nagrodą jest Subaru XV, czyli bardzo bezpieczny i nowoczesny kompaktowy crossover. Mimo dużego prześwitu – który pozwala pokonywać nim nawet największe wertepy – samochód ten prowadzi się tak jak auto kompaktowe, a to dzięki sztywnej konstrukcji i niżej niż w typowych SUV-ach położonemu środkowi ciężkości.

Samochód będzie wyposażony w silnik 1.6i typu bokser, bezstopniową skrzynię biegów i typowy dla marki symetryczny napęd na cztery koła, ale co równie ważne, będzie miał system EyeSight. To elektroniczny stróż, który za pomocą dwuobiektywowej kamery skanuje przestrzeń przed samochodem i wypatruje niebezpieczeństwa, a w skrajnym przypadku nawet wpływa na pracę samochodu, np. uruchamiając hamulce. Dzięki temu pomaga kierowcy w uniknięciu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

Jak wziąć udział w plebiscycie? W październikowym wydaniu magazynu można było znaleźć kartę do głosowania, na której zaznaczało się swoje typu. Jeżeli jednak nie zdążyliście kupić tego numeru „amis” nic straconego – zagłosować można także za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy, że klikniecie w poniższy link i wypełnicie formularz. Powodzenia!

 

 
    

 


Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Audi RS5 Sportback. Znamy cenę
Audi RS5 Sportback. Znamy cenę
W salonach Audi można już zamawiać nowe Audi RS5 Sportback. Pięciodrzwiowy model ma mocny, 450-konny silnik.