1. mojeauto.pl >
  2. porady >
  3. Bezpieczna jazda >
  4. Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Na rynku fotelików samochodowych znajdziemy mnóstwo propozycji. W gąszczu ofert można się łatwo pogubić. Zobacz, czym kierować się przy wyborze fotelika samochodowego dla dziecka.

Fotelik samochodowy - jaki wybrać

Na co zwracać uwagę podczas kupna fotelika samochodowego? Czy ważna jest marka, czy może sugerować się ceną? Zawsze chcemy dać naszemu dziecku to, co najlepsze. Bezpieczeństwo jest więc dla nas priorytetem. Ale czy kwestie bezpieczeństwa to jedyna rzecz, na którą powinniśmy patrzeć przy kupnie fotelika? Zobacz, co radzi nasz ekspert.

 

 

Komentuj:

~Ziolo 2016-01-30

Tak, nie ma z tym najmniejszego problemu. Raz mi się zdarzyło, generalnie nasze dziecko jest grzeczne, ale wiadomo czasami coś się ubrudzi, ale problem praktycznie nie istnieje, bo można to szybko wyczyścić. Fotelik posiada 4 pozycyjną regulację kąta pochylenia co pozwala dziecku na komfortową podróż nawet jak śpi.

~Patryk 2015-12-30

próbowałeś go czyścić można np. spokojnie zdjąć i wyprać tkaninę? bo fotelik znajomego nie mógł i raz dwa wyglądał jak śmieć

~Ziolo 2015-12-29

No to spokojnie się zmieścisz w tej cenie nasz fotelik kosztował 580 zł dużym atutem jest to że poza bazą masz stopę, która stabilizuje położenie fotelika, możesz wozić dziecko tyłem i jak podrośnie przodem do kierunku jazdy.

~Patryk 2015-12-28

do 1000 zł koniecznie isofix

~Ziolo 2015-12-01

Do jakiej kwoty? My używamy babysafe westie

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
VW zdecydowanie stawia na elektromobilność
Przy salonach Grupy VW powstaną ogólnodostępne stacje ładowania zarówno z szybkimi złączami DC 50 kW, jak i AC 22 kW ? łącznie ponad 350 punktów, a wszystkie ładowarki będą zasilane energią ze źródeł odnawialnych.