mojeauto.pl > porady > Premiery > Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime

Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime

Toyota C-HR Neon Lime to specjalna edycja modelu, opracowana wspólnie z JBL.

Toyota C-HR w limitowanej edycji Neon Lime

Toyota C-HR w specjalnej, limitowanej edycji Neon Lime, zostanie wyprodukowana w liczbie zaledwie 2000 egzemplarzy, co czyni ją łakomym kąskiem dla fanów modelu, którzy chcą się wyróżnić na drodze.

Edycja Neon Lime, stworzona wspólnie z JBL, podkreśla związek między Toyotą C-HR a muzyką. Obok fabrycznie montowanego, opracowanego specjalnie do tego modelu systemu JBL klasy premium, Toyota C-HR Neon Lime otrzymuje 360⁰ JBL Music Experience Pack, dzięki któremu słuchanie muzyki we wnętrzu Toyoty C-HR stanie się wciągającym doświadczeniem.

Toyota C-HR Neon Lime – wygląd

Budząca emocje stylistyka Toyoty C-HR o ostrych krawędziach i mocnych przetłoczeniach została podkreślona unikalnym lakierem Neon Lime, który tworzy kontrast z czarnym dachem.

Kompozycję uzupełniają 18-calowe, aluminiowe obręcze w matowym czarnym kolorze oraz smukłe światła LED. Wnętrze wykończone wysokiej jakości materiałami w czarnej tonacji to m.in. sportowe fotele pokryte czarną skórą i alcantarą, zarezerwowane tylko dla tej wersji.

Toyota C-HR Neon Lime – dźwięk

Toyota C-HR Neon Lime jest napędzana zaawansowanym, półelektrycznym układem hybrydowym czwartej generacji, który nie wymaga ładowania z zewnętrznej sieci. Napęd umożliwia poruszanie się w miejskich warunkach w trybie elektrycznym przez ponad połowę czasu jazdy. Cicha praca silnika elektrycznego pozwala cieszyć się doświadczeniem głębokiego, czystego dźwięku systemu nagłośnienia JBL.

Premiera Toyoty C-HR Neon Lime odbyła się podczas JBL Snow Party Event, ekskluzywnego wydarzenia, łączącego narciarstwo z imprezami muzycznymi w klubie luksusowego hotelu. Impreza ta przeznaczona jest dla klientów marki i VIP-ów, dla których grają światowej sławy DJ-e.

Limitowana edycja Toyoty C-HR trafi do sprzedaży w kwietniu 2019 roku.

Tematy w artykule: Toyota car audio premiera Toyota C-HR

Podobne wiadomości:

Car-audio – podstawowe pojęcia

Car-audio – podstawowe pojęcia

Akcesoria samochodowe 2007-03-19

Audio w samochodzie – markowe czy tanie?

Audio w samochodzie – markowe czy tanie?

Akcesoria samochodowe 2007-03-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Seat testuje awatary na linii montażowej
Seat testuje awatary na linii montażowej
Seat wykorzystuje najnowsze technologie do usprawnienia procesów produkcyjnych w swoich zakładach. Jednym z pomysłów jest wirtualna rzeczywistość.